می 25 2019 0دیدگاه

نگهداری و مراقبت از شیر اطمینان( بخش دوم)

همانطور که می دانید استفاده از شیر اطمینان، سوپاپ اطمینان و همچنین لوله آتشخوار در صنعت بسیار کاربردی است. آیا می دانید از سوپاپ اطمینان چطور نگهداری و مراقبت کنید؟ در مقالات قبل شما را با نحوه نگهداری از شیر اطمینان آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نگهداری از شیر اطمینان و همچنین سوپاپ اطمینان اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  1. هنگامی که شیر اطمینان اسمبل نیت آن را مورد بررسی قرار دهید. این نکته بسیار مهم و منطقی است که قطعات هر کارخانه مورد بررسی قرار گیرد.
  2. تمیز کردن و مراقبت صحیح از قطعات و اجزای شیر اطمینان بسیار ضروری و حیاتی است. این در حالی است که رسیدگی نکردن به شیر اطمینان و همچنین سوپاپ اطمینان بسیار زیان بار است و باعث آسیب رسیدن به سوپاپ اطمینان می شود.
  3. همچنین لازم به ذکر است که باید به اطلاعاتی که کارخانه داده است دقت کنید. و طبق دستورالعمل داده شده پیش بروید.

سوپاپ اطمینان

هربار که تعمیرات را انجام می دهید باید آزمایشات لازم را در مورد کارکرد شیر اطمینان و همچنین سوپاپ اطمینان انجام دهید. آزمایش طراحی و ایستادگی شیر اطمینان، انتخاب و کالیبره شدن گیج را مورد بررسی قرار دهید، تنظیم فشار پشتیبان و دمای شیر اطمینان، تنظیم تعادل در سوپاپ اطمینان از عواملی است که باید مورد بررسی قرار دهید.

بهترین راه برای کنترل هزینه ها این است که قطعات تعمیر شدنی را بشناسید، و شیر های جداگانه و قطعات لازم دسترسی داشته باشید. می توانید در مصرف قطعات و هزینه های جانبه صرفه جویی کنید.

به طور کلی می توانید برای تهیه بهترین و با کیفیت ترین انواع شیر اطمینان و همچنین سوپاپ اطمینان از بهترین فروشگاه مهبد قطعات مورد نیازتان را تهیه کنید.

لازم به ذکر است که فروشگاه مهبد شیر اطمینان و قیمت سوپاپ اطمینان بسیار مناسب و از نظر اقتصادی به صرفه است.

modir